BAOLISHI - CIENIE DO POWIEK - OPINIA

Cześć i czołem!
Pamiętacie szminki Baolishi? Z tej samej firmy (i od tego samego sprzedawcy) zamówiłam także cienie do powiek. Sprzedawane są po dwie paletki z pięcioma kolorami. Zdecydowałam się na paletki o numerach 3 i 4.
Dzisiaj przedstawię Wam paletkę 'czwórkę'.

Tak samo, jak w przypadku szminek, sprzedawca postarał się o dokładne zapakowanie i zabezpieczenie ich przed ewentualnym uszkodzeniem. Dotarły do mnie w stanie nienaruszonym.(Spodziewałam się połamanego opakowania i pokruszonych cieni).

                         

Kompaktowe pudełeczko-paletka zawierające 5 kolorów, plastikowa-przezroczysta góra, która ułatwia znalezienie odpowiednich kolorów w kosmetyczce bez ich otwierania, dwustronny patyczek z 'gąbeczkami' do ich nakładania. Na odwrocie (spód) całkiem fajne lusterko. (minus taki, że od kładzenia cieni w różnych miejscach, na różnych powierzchniach czy też po prostu wrzucania do kosmetyczki z milionem innych kosmetyków spowodowało jego zarysowanie).

Cienie są dobrze napigmentowane (wg mnie), nie ma potrzeby nakładania pierdyliarda warstw dla uzyskania odpowiedniego koloru. Mają w sobie malutkie, błyszczące drobinki (bardzo mała ilość), ale po nałożeniu na powiekę wgl tego nie widać. Cienie są zdecydowanie matowe. Nie obsypują się (no może minimalnie, ale z pewnością duuuuużo mniej od innych cieni które posiadałam/posiadm). Nakłada się je łatwo i przyjemnie. No i zapach!
Zapach był dla mnie prawdziwym zaskoczeniem. Miałam różne cienie, chociaż w prawdzie przeważały te z 'niższej' półki, ale żadne (ŻADNE!) nie miały zapachu. A te? Te pachną! Nie potrafię dokładnie określić czym, może jakimś kremem (?) Nieważne.... Zapach jest naprawdę ładny i przyjemny!
Cienie bardzo długo utrzymują się na powiece, w stanie nienaruszonym. Nie znikają po czasie, nie rozmazują się, nie obsypują się. Jestem z nich naprawdę zadowolona i z ogromną chęcią zakupię inne kolory.

Kupić możecie je oczywiście od 'majfrenda' a link podaję TUTAJ

Ich obecna cena to 6,16$ (za dwie paletki) co daje ok 23 zł.
Czas dostawy to ok 2 tygodnie.

Ceny zazwyczaj wahają się pomiędzy 6 a 8$. Sprzedawca często ma także kupony :)

Komentarze

  1. Bardzo przyjemne kolorki :) chceeeee :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajne są - jeszcze nie kupowałam tak kosmetyków :)
    Z chęcią dołączam do obserwatorów :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty