LINZI CLIP - KLAMRY DO WŁOSÓW - OPINIA

Jestem szczęśliwą posiadaczką klamr do włosów Linzi Clip.
Pewnie zastanawiacie się dlaczego 'szczęśliwą' - cóż może wyróżniać te klamry od milionów innych, dostępnych na rynku.A więc...
Uwielbiam te klamry za świetne wykonanie. Mam bardzo grube włosy, wielokrotne próby spinania ich za pomocą klamr kończyły się niczym innym jak ich dosłownym wybuchem w moich rękach. Oczekiwałam chyba zbyt mocnego otwierania się aby uchwyciły moje włosy, spinki rozpadały się, a ja tygodniami zbierałam ich malutkie elementy z podłogi.
Te klamry są wyjątkowe. Bardzo dobre wykonanie pozwala na ich 'szerokie' otwarcie. Dodatkowym plusem jest to, że możemy rozchylić każdą stronę osobno. Zazwyczaj w przypadku klamr, po jej naciśnięciu rozchylają się dwie strony. Przy klamrach Linzi Clip wielokrotnie korzystałam z możliwości rozchylenia tylko jednej strony co ułatwiało jej dokładne zamocowanie na włosach i poprawienie upięcia. 'Ząbki' są łagodnie zakończone, nie wbijają się w skórę głowy, nie drapią jej i nie podrażniają.
Posiadane przeze mnie klamry to midi (beżowa) i mini (czarne). Midi przy mega grubości moich włosów świetnie sprawdza się do podpinania przodów - ostatnio moja ulubiona fryzura 'podomowa'. W końcu uwolniłam się od koczków i kucyków. Mini możemy wykorzystać na wiele sposobów, podpięcia niewielkiej ilości włosów czy jako ozdobniki. W ofercie są również klamry maxi - te z pewnością poradzą sobie ze wszystkimi moimi włosami i jest to mój must have.
W ofercie możemy znaleźć wiele pięknych wzorów, każda z nas z pewnością znajdzie coś w swoim stylu czy w ulubionym kolorze.
Oprócz wygody i świetnego wykonania warto zwrócić uwagę na ceny - są wyjątkowo niewielkie, w szczególności biorąc pod uwagę wykonanie produktu i ich wygląd. Możemy dostać je np w drogerii Rossmann.

Po więcej informacji zapraszam na stronę producenta:


Czyż nie są piękne? Które najbardziej Wam się podobają?

Komentarze

  1. fajne są, wiem, bo też je mam:D

    OdpowiedzUsuń
  2. Podobają mi się te klamry. Do moich włosów zdecydowanie wybrałabym ciemne.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty